REC10-4805DZ/H3/M
MFR.Part #
REC10-4805DZ/H3/M
JLCPCB Part #
C7337826
Package
DIP,50.8x25.4mm
Description
10W 18V~75V 1A 2 3kV 5V 82% DIP,50.8x25.4mm Isolated Power Modules ROHS