EC4BU-24S33T
MFR.Part #
EC4BU-24S33T
JLCPCB Part #
C5726277
Package
DIP,50.8x25.4mm
Description
1 1.5kV 18V~36V 2.5A 3.3V 8.3W 82% DIP,50.8x25.4mm Isolated Power Modules ROHS