REC10-2412SRWZ/H3/A/M/X2
Extended
MFR.Part #
REC10-2412SRWZ/H3/A/M/X2
JLCPCB Part #
C7042597
Package
DIP,32x20.3mm
Description
1 10W 12V 3kV 833mA 85% 9V~36V DIP,32x20.3mm Isolated Power Modules ROHS