RP08-1103.3SAW
Extended
Manufacturer
Recom Power
MFR.Part #
RP08-1103.3SAW
JLCPCB Part #
C6408874
Package
DIP,31.8x20.3mm
Description
1 1.6kV 2.4A 3.3V 43V~160V 85% 8W DIP,31.8x20.3mm Isolated Power Modules ROHS