REC10-2412SRWZ/H2/A/M
Extended
MFR.Part #
REC10-2412SRWZ/H2/A/M
JLCPCB Part #
C5721566
Package
DIP,32x20.3mm
Description
1 10W 12V 2kV 833mA 85% 9V~36V DIP,32x20.3mm Isolated Power Modules ROHS