R0.25S12-3.312/HP-R
Extended
MFR.Part #
R0.25S12-3.312/HP-R
JLCPCB Part #
C7035898
Package
SMD-10P,12.8x10.7mm
Description
1 12V 21mA 250mW 3V~3.6V 3kV 60%~70% SMD-10P,12.8x10.7mm Isolated Power Modules ROHS