RAC3.5-12SK/277
MFR.Part #
RAC3.5-12SK/277
JLCPCB Part #
C7037851
Package
DIP,31.7x26.7mm
Description
1 12V 291mA 3.5W 83% 85VAC~305VAC DIP,31.7x26.7mm AC-DC Power Modules ROHS