RAC05-15SK/277
MFR.Part #
RAC05-15SK/277
JLCPCB Part #
C6263087
Package
DIP,31.7x26.7mm
Description
1 15V 330mA 5W 83% 85VAC~305VAC DIP,31.7x26.7mm AC-DC Power Modules ROHS