RAC05-3.3SK/277
MFR.Part #
RAC05-3.3SK/277
JLCPCB Part #
C6263091
Package
DIP,31.7x26.7mm
Description
1 1.51A 3.3V 5W 77% 85VAC~305VAC DIP,31.7x26.7mm AC-DC Power Modules ROHS