RAC10-05SB
Extended
Manufacturer
Recom Power
MFR.Part #
RAC10-05SB
JLCPCB Part #
C6164525
Package
DIP,52.3x27.2mm
Description
1 10W 2A 5V 72% 90VAC~264VAC DIP,52.3x27.2mm AC-DC Power Modules ROHS