RAC10-24SB
MFR.Part #
RAC10-24SB
JLCPCB Part #
C7334707
Package
DIP,52.3x27.2mm
Description
1 10W 24V 417mA 90VAC~264VAC DIP,52.3x27.2mm AC-DC Power Modules ROHS