RAC02E-3.3SK/277
MFR.Part #
RAC02E-3.3SK/277
JLCPCB Part #
C6164500
Package
DIP,33.7x22.2mm
Description
1 2W 3.3V 600mA 68% 85VAC~305VAC DIP,33.7x22.2mm AC-DC Power Modules ROHS