RAC03E-15SK/277
MFR.Part #
RAC03E-15SK/277
JLCPCB Part #
C7272827
Package
DIP,33.7x22.2mm
Description
1 15V 200mA 3W 77% 85VAC~305VAC DIP,33.7x22.2mm AC-DC Power Modules ROHS