R3M-483.3S/SMD
Extended
Manufacturer
Recom Power
MFR.Part #
R3M-483.3S/SMD
JLCPCB Part #
C5716318
Package
SMD-6P,13.2x9.1mm
Description
1 1.6kV 18V~75V 2.31W 3.3V 700mA 77% SMD-6P,13.2x9.1mm Isolated Power Modules ROHS