REC30-2412S
Extended
Manufacturer
Recom Power
MFR.Part #
REC30-2412S
JLCPCB Part #
C5846979
Package
DIP,50.8x40.6mm
Description
1 1.6kV 12V 18V~36V 2.5A 30W 90% Short Circuit Protection、Under Voltage Protection、Overvoltage protection、Overload protection DIP,50.8x40.6mm Isolated Power Modules ROHS