R2D12-2412/P
Extended
Manufacturer
Recom Power
MFR.Part #
R2D12-2412/P
JLCPCB Part #
C5854657
Package
SMD-10P,15.2x10.7mm
Description
12V 1kV 2 21.6V~26.4V 2W 83% 83mA SMD-10P,15.2x10.7mm Isolated Power Modules ROHS