R1D12-2412/P
MFR.Part #
R1D12-2412/P
JLCPCB Part #
C6263049
Package
SMD-10P,15.2x10.7mm
Description
12V 1W 1kV 2 21.6V~26.4V 42mA 80% SMD-10P,15.2x10.7mm Isolated Power Modules ROHS