R24P3.3S/X2/R6.4
MFR.Part #
R24P3.3S/X2/R6.4
JLCPCB Part #
C7333776
Package
SIP,19.7x9.8mm
Description
1 1W 21.6V~26.4V 3.3V 303mA 6.4kV 70%~80% SIP,19.7x9.8mm Isolated Power Modules ROHS