R12P212S
Extended
Manufacturer
Recom Power
MFR.Part #
R12P212S
JLCPCB Part #
C5715558
Package
SIP,19.7x9.8mm
Description
1 10.8V~13.2V 12V 167mA 2W 6.4kV 75% SIP,19.7x9.8mm Isolated Power Modules ROHS