R24P23.3S/X2/R6.4
Extended
MFR.Part #
R24P23.3S/X2/R6.4
JLCPCB Part #
C5842262
Package
SIP,19.7x9.8mm
Description
1 21.6V~26.4V 2W 3.3V 6.4kV 600mA 78% SIP,19.7x9.8mm Isolated Power Modules ROHS