R24P15S/X2
Extended
MFR.Part #
R24P15S/X2
JLCPCB Part #
C6163533
Package
SIP,19.5x9.8mm
Description
1 15V 1W 21.6V~26.4V 6.4kV 66mA 80% Short Circuit Protection SIP,19.5x9.8mm Isolated Power Modules ROHS