REM3.5E-0512S/R8/A
MFR.Part #
REM3.5E-0512S/R8/A
Description
-40°C ~ 85°C 1 1.25" Length x 0.80" Width x 0.40" Height (31.8mm x 20.3mm x 10.2mm) 12V 24-DIP Module, 7 Leads 290mA 3.5 W 4.5V 8 kV 82% 9V CB,cURus Isolation module Medical type OCP,OVP,SCP Through Hole - Power Module/Power Supply ROHS