R24P12D/P
Extended
Manufacturer
Recom Power
MFR.Part #
R24P12D/P
JLCPCB Part #
C7333751
Package
SIP,19.7x9.8mm
Description
12V 2 21.6V~26.4V 41mA 75% SIP,19.7x9.8mm DC-DC Power Modules ROHS