R24P12S/X2
Mechanical Assembly
MFR.Part #
R24P12S/X2
Description
-40°C ~ 90°C 0.77" Length x 0.39" Width x 0.49" Height (19.5mm x 9.8mm x 12.5mm) 1 1 W 12V 21.6V 26.4V 6.4 kV 7-SIP Module, 4 Leads 75% 84mA ITE (commercial), medical Isolation module SCP Through Hole - Power Module/Power Supply ROHS