RNM-3.33.3S/H
MFR.Part #
RNM-3.33.3S/H
JLCPCB Part #
C5732882
Package
DIP,8.3x8.3mm
Description
1 1W 2kV 3.3V 303mA 3V~3.6V 75% DIP,8.3x8.3mm Isolated Power Modules ROHS