R1S12-3.33.3/H
MFR.Part #
R1S12-3.33.3/H
JLCPCB Part #
C7333634
Package
SMD-10P,15.2x10.7mm
Description
1 1W 3.3V 303mA 3V~3.6V 3kV 75% SMD-10P,15.2x10.7mm Isolated Power Modules ROHS