R1S12-2412/HP-R
MFR.Part #
R1S12-2412/HP-R
JLCPCB Part #
C5715984
Package
SMD-10P,15.2x10.7mm
Description
1 12V 1W 21.6V~26.4V 3kV 80% 84mA SMD-10P,15.2x10.7mm Isolated Power Modules ROHS