R1D12-2412/HP-R
MFR.Part #
R1D12-2412/HP-R
JLCPCB Part #
C6263047
Package
SMD-10P,15.2x10.7mm
Description
12V 1W 2 21.6V~26.4V 3kV 42mA 80% SMD-10P,15.2x10.7mm Isolated Power Modules ROHS