R1DA-153.33.3/P-R
Extended
MFR.Part #
R1DA-153.33.3/P-R
JLCPCB Part #
C6373428
Package
SMD-7P,15.2x10.7mm
Description
13.5V~16.5V 1W 1kV 2 3.3V 33mA 75% SMD-7P,15.2x10.7mm Isolated Power Modules ROHS