REC10-2412DRW/H3/A/M
Extended
MFR.Part #
REC10-2412DRW/H3/A/M
JLCPCB Part #
C6264747
Package
DIP,32x20.3mm
Description
10W 12V 18V~36V 2 3kV 416mA 86% DIP,32x20.3mm Isolated Power Modules ROHS