R1D12-1512
MFR.Part #
R1D12-1512
JLCPCB Part #
C6960355
Package
SMD-10P,15.2x10.7mm
Description
12V 13.5V~16.5V 1W 1kV 2 42mA 80% SMD-10P,15.2x10.7mm Isolated Power Modules ROHS