R09P15S/X2
Extended
Manufacturer
Recom Power
MFR.Part #
R09P15S/X2
JLCPCB Part #
C5841520
Package
SIP,19.5x9.8mm
Description
1 15V 1W 6.4kV 66mA 8.1V~9.9V 80% SIP,19.5x9.8mm Isolated Power Modules ROHS