REC7.5-4805SRW/H3/A/M/CTRL
MFR.Part #
REC7.5-4805SRW/H3/A/M/CTRL
JLCPCB Part #
C6172255
Package
DIP,32x20.3mm
Description
1 1.5A 36V~72V 3kV 5V 7.5W 82% DIP,32x20.3mm Isolated Power Modules ROHS