R15P215D/P
Extended
Manufacturer
Recom Power
MFR.Part #
R15P215D/P
JLCPCB Part #
C6262932
Package
SIP,19.7x9.8mm
Description
13.5V~16.5V 15V 2 2W 6.4kV 66mA 80% SIP,19.7x9.8mm Isolated Power Modules ROHS