R12P3.3S/P/R6.4
Extended
Manufacturer
Recom Power
MFR.Part #
R12P3.3S/P/R6.4
JLCPCB Part #
C7035846
Package
SIP,19.7x9.8mm
Description
1 10.8V~13.2V 1W 3.3V 303mA 6.4kV 70%~80% SIP,19.7x9.8mm Isolated Power Modules ROHS