R1S8-123.3
MFR.Part #
R1S8-123.3
JLCPCB Part #
C6960527
Package
SMD-8P,12.8x10.7mm
Description
1 10.8V~13.2V 1W 1kV 3.3V 303mA 75% SMD-8P,12.8x10.7mm Isolated Power Modules ROHS