R1S12-053.3/HP
Extended
Manufacturer
Recom Power
MFR.Part #
R1S12-053.3/HP
JLCPCB Part #
C6262193
Package
SMD-10P,15.2x10.7mm
Description
1 1W 3.3V 303mA 3kV 4.5V~5.5V 75% SMD-10P,15.2x10.7mm Isolated Power Modules ROHS