R0.5S12-2412/HP-R
Extended
Manufacturer
Recom Power
MFR.Part #
R0.5S12-2412/HP-R
JLCPCB Part #
C7036158
Package
SMD-10P,15.2x10.7mm
Description
1 12V 21.6V~26.4V 3kV 42mA 500mW 77% SMD-10P,15.2x10.7mm Isolated Power Modules ROHS