R0.5D12-1212/P
Extended
Manufacturer
Recom Power
MFR.Part #
R0.5D12-1212/P
JLCPCB Part #
C7271211
Package
SMD-10P,15.2x10.7mm
Description
10.8V~13.2V 12V 1kV 2 21mA 500mW 75% SMD-10P,15.2x10.7mm Isolated Power Modules ROHS