R0.25S8-053.3
MFR.Part #
R0.25S8-053.3
JLCPCB Part #
C7271104
Package
SMD-8P,12.8x10.7mm
Description
1 1kV 250mW 3.3V 4.5V~5.5V 60%~70% 76mA SMD-8P,12.8x10.7mm Isolated Power Modules ROHS