R0.25S12-3.33.3
Extended
Manufacturer
Recom Power
MFR.Part #
R0.25S12-3.33.3
JLCPCB Part #
C6959710
Package
SMD-10P,12.8x10.7mm
Description
1 1kV 250mW 3.3V 3V~3.6V 60%~70% 76mA SMD-10P,12.8x10.7mm Isolated Power Modules ROHS