R0.25S12-2412/H
Extended
Manufacturer
Recom Power
MFR.Part #
R0.25S12-2412/H
JLCPCB Part #
C7271057
Package
SMD-10P,12.8x10.7mm
Description
1 12V 21.6V~26.4V 21mA 250mW 3kV 60%~70% SMD-10P,12.8x10.7mm Isolated Power Modules ROHS