R0.25D-243.3/P
MFR.Part #
R0.25D-243.3/P
JLCPCB Part #
C5853436
Package
SMD-6P,15.2x10.7mm
Description
1kV 2 21.6V~26.4V 250mW 3.3V 38mA 60%~70% SMD-6P,15.2x10.7mm Isolated Power Modules ROHS