R0.25S-243.3/P
Extended
MFR.Part #
R0.25S-243.3/P
JLCPCB Part #
C5716172
Package
SMD-5P,12.8x10.7mm
Description
1 1kV 21.6V~26.4V 250mW 3.3V 60%~70% 76mA SMD-5P,12.8x10.7mm Isolated Power Modules ROHS