R0.25D12-243.3/P-R
MFR.Part #
R0.25D12-243.3/P-R
JLCPCB Part #
C6262497
Package
SMD-10P,15.2x10.7mm
Description
1kV 2 21.6V~26.4V 250mW 3.3V 38mA 60%~70% SMD-10P,15.2x10.7mm Isolated Power Modules ROHS