RP15-4812DAW/P
Mechanical Assembly
Manufacturer
Recom Power
MFR.Part #
RP15-4812DAW/P
JLCPCB Part #
C6660841
Package
DIP-6
Description
-12V -40°C ~ 85°C 1.00" Length x 1.00" Width x 0.39" Height (25.4mm x 25.4mm x 9.9mm) 1.6 kV 12V 15 W 18V 2 6-DIP Module 625mA,625mA 75V 86% Enable, Active High ITE (Commercial) Isolation module Remote on/off, OCP, OVP, SCP Through hole DIP-6 Power Module/Power Supply ROHS