R0.25D12-053.3/HP
Extended
MFR.Part #
R0.25D12-053.3/HP
JLCPCB Part #
C6959583
Package
SMD-10P,15.2x10.7mm
Description
2 250mW 3.3V 38mA 3kV 4.5V~5.5V 60%~70% SMD-10P,15.2x10.7mm Isolated Power Modules ROHS