R09P15D/R8
Mechanical Assembly
MFR.Part #
R09P15D/R8
Description
-15V -40°C ~ 85°C 0.77" L x 0.39" W x 0.49" H (19.7mm x 9.8mm x 12.5mm) 1 W 15V 2 33mA,33mA 7-SIP module, 5 leads 8 kV 8.1V 83% 9.9V ITE (commercial), medical Isolation module Through Hole - Power Module/Power Supply ROHS