R09P12D/R8
Extended
Manufacturer
Recom Power
MFR.Part #
R09P12D/R8
JLCPCB Part #
C5853164
Package
SIP,19.7x9.8mm
Description
12V 1W 2 41mA 8.1V~9.9V 82% 8kV SIP,19.7x9.8mm Isolated Power Modules ROHS