RMG65R650SN
Extended
Manufacturer
Reactor-Micro
MFR.Part #
RMG65R650SN
JLCPCB Part #
C2988271
Package
TO-251
Description
-55℃~+150℃ 1.6pF 13.3nC@10V 32pF 493pF 4V 63W 650V 650mΩ@10V 7A N-Channel TO-251 MOSFETs ROHS